Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan létezhet, hogy a videóká...

Olyan létezhet, hogy a videókártya Drivere pörgeti fel a videókártyát közel 100%-os használtságra?

Figyelt kérdés
Sapphire Radeon HD 7850-em van, 1GB-s OC-s. 32bites Windows 8 alatt fut, de mostanában azt tapasztaltam, hogy a videókártya felpörög úgy, hogy csak böngészek a gépen. Letöröltem a Drivert és most szépen 25-30c°-os lehet. Amúgy mikor felpörög, akkor nagyon hangos és közel 60°-os. Rávaló drivert telepítettem fel, ezért nem értem, hogy mi lehet a gond.. Szerintetek hogyan lehetne megoldani?

2013. máj. 15. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ajánlanám neked az MSI afterburnert, abban be tudod állítani, hogy adott hőfokon hány %-on pörgesse a ventillátort. Catalyst CC-ben pedig tiltsd le az Overdrive-ot, vagy ott valamit machinálj a venti fordulatszámával.
2013. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem a ventilátorral van a baj, mert az hűti, amennyire tudja, hanem a videókártyát pörgeti, mintha játszanék vele, de csak böngészek. Próbáltam már a ventilátorral szórakozni, de maximum 50°-ig hűti így is. Amúgy visszatettem a 13.1-es verziót, azzal nem csinál ilyet.
2013. máj. 15. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!