Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » KMPlayer-hez hasonló lejátszó...

KMPlayer-hez hasonló lejátszó (? )

Figyelt kérdés

Mondjatok párat lécc

A KMPlayerrel mindig valami baj van már 1 ideje hiába telepítem újra,stb.(nincs kedvem részletezni)és olyan lejátszót szeretnék ami hasonlít rá



2013. máj. 23. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi a baj vele?

Én is azt használom, nekem csak most kezd picit elegem lenni belőle, mert a legújabb frissítés miatt ha a film elején vagy legvégén tekerek, teljesen előre ugrik. De ennyi.

Majd kijavítják.

Amúgy VLCplayer, Windows media classic. Ezek jók még.

2013. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi

Az a baj vele,hogy amikor elindítom mindig a vírusirtó kiír valami hülyeséget(megjelenik az ablak rajta a szövet utána azt hogy mit csináljon) és belefáradtam már hogy állandóan minden egyes rohadt alkalommal ezzel szórakozzak.Kivételé is tettem a KMPlayer vírusirtóban de nem ért semmit,ahogy az újra telepítések sem(amúgy minden újratelepítés előtt kitöröltem a KMplayerhez tartozó cuccokat,de akkor se jó)

2013. máj. 23. 20:58
 3/4 A kérdező kommentje:
*szöveg
2013. máj. 23. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Az nem vírusírtó, hanem tűzfal.

Nem tudom melyiket használod, de van rá megoldás mindenképpen.

Emiatt kár lecserélni. Amúgy se a KMplayer tehet róla, hanem a tűzfalad, mert értetlen.

Nem kivételnek kell megtenni, hanem engedélyezni a teljes hozzáférést, vagy letiltani, ahogy tetszik. és beállítani, hogy mindig ez legyen rá érvényes.

Vagy olyan tűzfalra váltani, ami nem kérdez ennyit.

Amúgy minek nekedtűzfal? átlag usereknek tök felesleges. elég egy vírusirtó. Panda cloud, avira, bitdefender free, stb, ingyenesek és jók neked.

2013. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!