Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a megoldás? (Win 7...

Mi lehet a megoldás? (Win 7 rendszergazda kérdés)

Figyelt kérdés

Most telepítettem újra a gépem, és amikor le akarok tölteni egy képet, és betenni egy bizonyos mappába, azt írja ki, hogy erre a helyre nem menthetem a képet, a szükséges engedélyt a rendszergazdától szerezhetem be és hogy szeretném-e a Képek mappába menteni a fájlt. Nyilván nem oda szeretném, hanem az általam kinézett mappába, de miért nem tudom? Rendszergazdaként van beállítva a fiókom. Mi lehet a megoldás, hogy ne kelljen először a Képek mappába mentenem a képet és utána áthelyeznem az általam kinézett mappába? Eddig jó volt, tudtam oda menteni, de most, hogy újratelepítettem, mindig ezt írja ki.

Tud valaki segíteni?


Köszönöm szépen előre is!



2013. máj. 25. 17:59
 1/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Húzd le az UAC-t :


Vezérlőpult -> Rendszer és biztonság -> Felhasználói fiókok felügyeletének módositása.


Kép : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2013. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia.

Ezzel már próbálkoztam, de sajnos utána is ezt írja ki. Nem tudom anno hogy oldottam meg a problémát, mert emlékszem, hogy eleinte akkor is ezt írkálta ki, de később már jó lett.

Azért köszi, még próbálkozom...

2013. máj. 25. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!