Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történt a flashhel?

Mi történt a flashhel?

Figyelt kérdés
2007-ben még vígan tudtam flash játékokon játszani, Internet explorerben, egy olyan procival ami még az 1GHz-t se érte el. Tudom 2007-ben már 12x erősebb procik voltak, de kicsi voltam, akkor jó volt. Most meg van egy Celeron 2,4ghz-s processzorom és még a flash játékok is szaggatnak. Google Chrome-ot használok. Mozzillát próbáltam , ott a flash mintha jobban menne de mégjobban megöli a gépet, amikor legörgetek, mert a görgetésnek vagy egy kis "simitása". Nem lehetne valami oldszkúl böngészőt leszedni, amivel nem lennének ilyen bajok?
2013. jún. 4. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

> Nem lehetne valami oldszkúl böngészőt leszedni,

> amivel nem lennének ilyen bajok?

Böngészők régebbi verziói:

[link]

[link]

Flash Player régebbi verziói:

[link]

A Flash Player-nél figyelj oda, az Internet Explorer-hez külön Flash Player van. Ha a Firefox, vagy a Google Chrome régi verzióját szeretnéd használni, akkor neked egy "non-IE" változat kell.

2013. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

...Megjegyzem, hogy az utóbbi időben nem csak a böngészők illetve a Flash Player vált erőforrás-zabáló trágyadombbá, hanem sok esetben maguk a tartalmak is úgy vannak elkészítve, hogy 3hónapnál régebbi számítógépen nemigen működnek.

Kíváló példa a Youtube. Én jelenleg is egy Pentium4-es számítógépet használok. Néhány évvel ezelőtt még simán, probléma nélkül le tudtam játszani a Youtube videókat. Most ha el akarok indítani egy videót, a processzorterhelés azonnal felugrik 100%-ra, a hang akadozik, a kép pedig meg sem mozdul. Viszont ha letöltöm magát az FLV fájlt, a VLC Player-el már simán le tudom játszani, tehát a Youtube beágyazott Flash-es videólejátszója van egyre sz*rabbul megírva. A Flash Player-t évek óta nem frissítettem, szóval itt nem az új Player erőforrás-zabálásáról van szó, egyszerűen maga a Youtube van sz*rul megcsinálva. (Természetesen kipróbáltam a dolgot friss Flash Player-el is, hátha az új lóf*sz nem szereti a régi Flash-t, de ugyanúgy használhatatlan volt).

2013. jún. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen én is így vagyok. Ha a youtube megy, akkor mást nem tudok csinálni mert beszaggat, recseg a hang, késik a kép meg minden. Elsőnek köszi, majd nézegetem a flash változatokat is.
2013. jún. 4. 13:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Légy erős: már egy integrált VGA-s, két magú procis kis asztali gép is beszaggat időnként (5 éves)! Vagyis a beágyazott videók pocsékok.
2013. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!