Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! Történt egy olyan dolog,...

Üdv! Történt egy olyan dolog, hogy villogott a kép a monitoromban. Rákötöttem másik gépre ott nem jelentkezett a probléma. Tehát vagy VGA vagy ALAPLAP. Elvittem a VGA-t egy haveromhoz bele tettük az ő lapjába, ott be se kapcsolt. Miért?

Figyelt kérdés

Vissza rakta az ő VGA-ját és láss csodát azzal se kapcsoltbe az alap lap. Miért?

Azóta már teszteltem volna a VGA-m másik lapban is azt is meg ölte. (Ventik felpörögnek, ramok működnek, vinyók szintén, ) Mi lehet a baj?



2013. jún. 2. 12:21
 1/2 CspCsj ***** válasza:

Nézd meg a videokártyádat hátha látsz rajta sérülést (púpos kondenzátor, elszíneződés/olvadás melegedéstől).

Egyébként milyen modell?

Ha a "tesztgép" a rossz kártya cseréje után sem indul, hagyjátok egy időre teljesen áramtalanítva, hátha kisül a rossz helyre került töltés - volt már rá példa.

2013. jún. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a model: SApphire Hd 5550, kerestem rajta hibát (kondi,szineződés) semmi, a teszt gép már szervízben van hálistennek volt rá garancia (a gépre)
2013. jún. 5. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!