Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SOS! Holnap újra kell raknom...

SOS! Holnap újra kell raknom valaki Win7-ét, ezért leszedtem egyet, kírtam és (folyt)?

Figyelt kérdés

Kiírtam az iso-t, az a verzió ami verzió minden egyben.

Gondoltam hogy kipróbálom a saját gépemen, hogy működik-e (legalább bebootol-e) hogy holnap nehogy beégjek. Be is bootolt, végigtöltött az alsó szürke sáv, majd kiírta hogy starting windows, és bejött egy winodws háttér meg egy egér (kicsit kisebb felbontásban mint szokott) és innentől nem történt semmi.

Namost, mért nemmgy??? Lehet hogy csak az a baj hogy rajt van a windows? Ha eőtte leformattálom a partíciót akkor menni fog?


Előre is köszönöm szépen a segítséget, bagyon sűrgös lenne!



2013. jún. 5. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:

nem, pont ezután kellene adja a partícionáló programot.

ott valami gáz van, amúgy miért nem kiírás nélkül próbáltad ki virtual PC-ből?

Ja és amúgy a jó windows a bolt polcán van, nem a neten.

2013. jún. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És ha egy kiadás előtti gyári chip magazinos rc1-es verziót próbálok ami 2010. májusig jó, és miután feltelepül aktiválom?
2013. jún. 5. 00:21
 3/8 anonim ***** válasza:

az lefog tölteni vagy 300 frissítést plusz SP1-et. de jobb mint a letöltött buher windows éppenséggel.

mondjuk ha már a ház alapja is ilyen szedett vetett akkor sok jóra nem számítanék a továbbiakban sem a géptől.

A legtisztább egy vásárolt licenszű OS telepítése, az tutira működik.

2013. jún. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy gáz van, az a rész különböző gépéeken különböző sebességgel halad. Van egy olyan gépem, amin ez elég extrém, kb. 20 perc, mire ott továbbjut.


Indítsd el újra, majd menj el, igyál egy KV-t, vagy dugd meg a barátnődet, vagy amit akarsz, majd ha visszaértél, vess rá egy pillantást, hogy jutott-e valamire.

2013. jún. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mennyi ház összedőlne, ha mindenki így gondolkozna mint te: "Építek előző este legóból egy házat, holnap nehogy beégjek!"

Ha nem értesz hozzá, miért te csinálod? Nem hiszem el, hogy nincs rá másik alkalmasabb személy!

2013. jún. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

BASSSSZKI, most veeszem észre hozy nem is megy a gépen, valami indítási javítás megy, nem tud elindulni a gépezet. :@@@@

Ezaz okozhatta, hogy neg akartam nézni higy antelepítő legalább bebootol-e??? Vagy az hogy épp előtte windows indítása közben kikapcsoltam a gépet?

2013. jún. 5. 17:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Utóbbi.
2013. jún. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi, azt irta hopgy nem sikerült helyre állítani, de működik rendesen. többet nem csinálok ilyet.....
2013. jún. 5. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!