Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a Windows?...

Miért csinálja ezt a Windows? (mappamásolás)

Figyelt kérdés
Elkezdem a gyűjtőmappámban kijelölni a videókat, hogy áthelyezzem őket valahova máshová. kutya.mpeg, macska.mpeg, auto.mpeg, vonat.mpeg stb... Egyszer kijelölés közben azt gondolja a Vindóz, nem tudom miért, hogy én az adott mappában akarok róluk másolatot készíteni! (Ilyesmi meg sem fordult a fejemben!) Miért feltételezi ezt rólam? És miért kezdi el önkényesen a másolást bármilyen rákérdezés nélkül?

2013. jún. 5. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A skynet életre kelt!
2013. jún. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egérrel jelölöd ki, és közben meghúzod őket egy kicsit, amit rendszer húzásos másolásnak tekint. Megoldás, ha billentyűzettel dolgozol, vagy kevesebb alkoholt fogyasztasz.
2013. jún. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Józan vagyok, viszont egérrel szeretek dolgozni! Milyen kretén egy funkció ez? Máskor minden sz*rra háromszor rákérdez, hogy biztosan akarom-e. Akkor itt miért veszi kapásból másolásnak???
2013. jún. 5. 13:06
 4/5 Lajos54 ***** válasza:
Pedig tényleg ez a hiba. Ha kijelölés közben elmozdítod oldalra egy kicsit (véletlenül), máris készül a másolat.
2013. jún. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt felfogtam, csak nem értem Bill Gates gondokodásmódját! Máskor minden hülyeségre rákérdeznek ezerszer, ilyenkor meg kapásból nyomják a sok mappamásolatot!
2013. jún. 5. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!