Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám a skypomat újra...

Hogyan tudnám a skypomat újra telepíteni?

Figyelt kérdés
Volt a gépemben Skyp, de valahogy kitorlodott :) és mikor újra szeretném telepíteni ( hivatalos Skyp oldalról ) azt írja ki, hogy Fatal error, mert a gépembol nem lett eltávolítva az elozo verzió teljesen, és így nemtudja újra telepíteni. De mikor kiszeretném torolni és ki instalálni, akkor pedig nemttalálja vagy nincs engedéjezett hozzáférésem. Légyszi ha tudtok segítsetek nekem, de lépésrol-lépésre kellene a segítség. Aztán ha kéritek, akkor leírom, hogy milyen hiba kódot ír ki, ha ez fontos.
2013. jún. 8. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:

így:

Win+R > regedit > HKEYLocalMachine-ban megkeresed a skype- bejegyzéseit és törlöd. utána indítod a telepítést.

2013. jún. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszi elore is, még eddig nemtalálom, mert rengeteg minden van ott, mindent megnyitok. Esetleg azon beluk már nemtudod miben keressem?
2013. jún. 8. 16:36
 3/10 anonim ***** válasza:
a software mappán belüle keresd.
2013. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a skype mappát, toroljem, vagy nyissam ki és úgy toroljem? és elég a Delete-vel torolni?
2013. jún. 8. 16:57
 5/10 anonim ***** válasza:
az egész mappát kettesegér törlés
2013. jún. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
´´ Pár pillanat és máris frissul az On Skypja,, Aztán persze nem engedi, mert hibát jelez. De csak simán letoltom, nemtom miért akarja frissíteni ha már a gépben nincs is. Miért nem tolti le egyszeruen és instalálnám be. Mérges vagyok nagyon
2013. jún. 8. 17:14
 7/10 anonim ***** válasza:

nézd, elvileg ah ezt követed teljesen törlöd, aztán elvileg ugye felteheted, mintha sose lett volna a gépedet előtte.


[link]

2013. jún. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ja írja is, hogy nem elég onnan törölni a regisryből kell máshonnan is a verziószám miatt.


Kövesd a leírást. nekem is talált még skype nyomokat pedig már rég töröltem a francba az egészet.


A keresőbe beírtam, hogy skype, adott verziószám kulcsot is hpzzá. azt is törölni kell tutira.

2013. jún. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nekem ez nem megy, nincs is már hozzá idegem, van Team Wiwerem, ha valakinek van ideje és turelme....
2013. jún. 8. 17:29
 10/10 A kérdező kommentje:
Sikerult, koszonom a segítségeteket, Imádom ezt az oldalt! :)
2013. jún. 9. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!