Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom telepíteni a...

Miért nem tudom telepíteni a windows 7-et egy erős gépre?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam már nagyon sok féle 7-et, de mind lefagy valahol útközbe kb 20-60% között, paraméterek: gigabyt alaplap,Core2Duo CPU E8300 2833 MHz, 2gb kingmax ddr2 ram 333mhz, PCI Express 2.0 x16: nVIDIA GeForce 210 1GB, sata2 es SAMSUNG HD502IJ 500GB-os vinyó. Nincs ötletem már próbáltam 64bitest, 32bitest, home,ultimate,premium, de csak az xp megy fel. Köszönöm előre is a válaszokat!

2013. jún. 15. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen op. rendszered volt előtte?

Akkor lehet, hogy segíthetek...

2013. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sima xp volt mindig is rajta még egyszer nem ment fel rá 7 a linuxot meg nem szeretem annyira mert nem lehet gameolni csak az új nfs azért nem megy mert xp van :S
2013. jún. 15. 21:11
 3/8 anonim ***** válasza:
SATA-t BIOS-ban Native(AHCI) vagy IDE emulation módba állítottad? Utóbbi kell az XP-nek ugye (vagy telepítőbe integrált driver), míg Vista/7/8 natívan támogatja a SATA-t.
2013. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem nagyon nyúltam a bioshoz, meg nemrég egy telepítési próbálkozás után be se kapcsolt a gép úgyh le cleareltem a cmost és standardra állítottam, se most megnéztem és 2 találtam ami hasonló lehet az egyik "NV-Serial-ATA controller az értéke ALL ENABLED" a másik "SataII raid config-ebbe bele lehet menni- és ott SataII raid function az értéke DISABLED" lehet ez a gond?
2013. jún. 15. 21:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, a RAID két (vagy több) merevlemez együtt kezelését valósítja meg a nagyobb adatbiztonság érdekében.
2013. jún. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi azért! :)
2013. jún. 15. 21:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Erős?!?!
2013. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hypno ***** válasza:

Lépj be a BIOS-ba és keress olyat, hogy "Virus Warning" vagy "Anti-Virus Protection", vagy valami hasonlót.


Ha be van kapcsolva kapcsold ki, mert leginkább csak arra jó, hogy az ember megfeledkezzen róla és szívjon, ha rendszert akar telepíteni.

2013. jún. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!