Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows Live Movie Makerrel...

A Windows Live Movie Makerrel szerkesztettem egy videót de csak WMW formátumba menti el. Van másik hasonló program, amivel normális formátumba menthetem?

Figyelt kérdés
Ezt a formátumot eddig egyetlen DVD lejátszóval sem sikerült lejátszani. Ha átkonvertálom AVi-ba, minőségromlás jelentős.
2013. jún. 17. 14:13
 1/6 tazyo ***** válasza:
természetesen. a windows nem szereti, ha a programjaival univerzál dolgokat állitasz elő(wma>mp3), úgyhogy normális konvertert kell szedned hozzá. nálam a freemake vált be. (vagy movie maker helyett vegassal csináld meg.:))
2013. jún. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tabaki ***** válasza:

"vagy movie maker helyett vegassal csináld meg"


Hacsak nem akarod magad Avidemuxszal, VirtualDubbal, VideoPad Free-vel, Pinnacle VideoSpinnel vagy egyéb ingyenes videószerkesztővel égetni...

[link]

Ami a konvertálást illeti, erősen függ attól, hogy milyen kodeket használsz. Programknak meg a Format Factoryt javaslom.

2013. jún. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A Format factoryt használtam konvertálásra wma-->avi de nem lett jó a minősége. megnézem az ajánlott progikat.
2013. jún. 17. 17:52
 4/6 tabaki ***** válasza:
Pedig a FF jó szokott lenni, menj utána a beállításainak. Lehet, hogy találsz jobbat az alapnál.
2013. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem tudjátok hogy miért nem tölti fel a youtube-ra azt a videót amit a Windows Movie Maker-rel szerkesztetem???
2013. nov. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tabaki ***** válasza:

@Kérdező:

wma-->avi? Ez biztos? Merthogy a wma az hangfájl...


@09:30:

Ugye, az nem fordulhatott elő, hogy a wmv helyett a projektfájlt (mswmm, wlmp) akartad feltölteni?

2013. nov. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!