Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy jószívű photoshophoz értő...

Egy jószívű photoshophoz értő ember segítene?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy hogyan lehet megcsinálni egy feliratot úgy ha nincs font. Annyit mondtak már, hogy megrajzolni kell, de nem tudom ennek, hogyan is kezdjek neki.

2013. jún. 18. 11:43
 1/3 Lajos54 ***** válasza:

Azt hogy érted, hogy nincs font? Vagy olyan nincs, ami neked kellene?

Hát, ha abból a (nem számoltam meg) mintegy 150-ből, ami be van építve nem tudsz neked megfelelőt kiválasztani, akkor tényleg nyugodtan állj neki megrajzolni...

Persze csak akkor, ha nagyon ráérsz, rengeteg türelmed van, és megfelelően ügyes, gyakorlott. Igaz, ha így lenne, nem tetted volna fel ezt a kérdést.

Viszont, ha ezek a dolgok így nem jönnek össze, turkáljál egy kicsit a Google lehetőségei között, és próbálj valami neked tetsző, megfelelő betűtípust keresni.

Csak hogy kedvet csináljak, mondjuk kezdd itt: [link]

2013. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:

Igen, kismillió ingyenes fontletöltő oldal létezik. Elvileg tényleg megrajzolhatnád, mint bármi mást, de rajzi gyakorlat nélkül ne fogj neki. Ha semmiképp sem találsz megfelelőt, de megvan a felirat, szerintem jobban jársz, ha Inkscape-ben szerkeszted meg, és utána viszed be a PS-ba.

Ha nagyon nem megy, küldd át, megpróbálom:

tabaki@freemail.hu

2013. jún. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tabaki ***** válasza:

Bocsika, a szenilitás, ugyebár...

A címem egy jó ideje: tabaki@uw.hu

2013. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!