Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg lehet oldani újratelepités...

Meg lehet oldani újratelepités nélkül?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap az asztalomon találtam csak ugy ott termett egy halom számos mappát amiben nem volt semmi és letöröltem ma bekapcsltam a gépet és nem tudok semmit megnyitninaz ég világon fent van pl a cod 4 de nem tudok rámenni rendszer visszaálitás sincs nincs esetleg vmi letölthető program amivel vissza tudom álitani?
2013. jún. 19. 08:03
 1/3 anonim válasza:
Az szívás, nekünk is volt ilyen, ez egy vírus, addig telíti ilyen mappákkal a meghajtókat, amíg annyira tele lesznek hogy nem lehet elindítani a gépet. Persze, ha letörlöd akkor meg elbax vmit. Vírusírtót futtass, ha több ilyen mappát nem találsz lehet nem erröl a vírusról van szó.
2013. jún. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jobb lenne az újratelepítés. Tanulj a hibáidból, mert semmilyen vírusirtó nem tud megvédeni, ha nem megbízható weboldalakat látogatsz. És ha már a vírusirtót említettem: mindenképpen valódit használj, tehát vagy ingyenes verziót, vagy fizetőset. Semmiképp se törtet.
2013. jún. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csökkentett mód parancssorral sikerült visszaálítani de köszönöm :)
2013. jún. 19. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!