Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felirat időzítése érdekes...

Felirat időzítése érdekes módon. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Van egy héber pontosan időzített feliratom.

És van egy magyar, sima csúsztatással időzíthetetetlen feliratom.


Amit tudok:


-az első megjelenített szöveg, és az utolsó megjelenített szöveg idejét. (pl.: film eleji cím kiírás, és a "the end")

-plusz tudok még egy-két egyező idő-szöveg párost.

(pl visszaszámláláskor, vagy nevek kimondásánál egyértelmű melyik sornak hova kell passzolnia időben)


Szóval ezek az adatok alapján nemlehet belőni egy feliratot? Egy program ami a pontosan beidőzített sorok alapján arányosan beidőzíti a többi sort.


Remélem érthető a kérdésem, és nem beszélünk el egymás mellett. Köszönöm a segítséget ;)


2013. jún. 19. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Többféle oka is lehet annak, hogy nem egyezik a 2 felirat:

- dvdrip(25fps)-bdrip/brrip(23,976fps)

- máshogy van vágva a film (uncut-theatrical cut)

- tvrip v. vmilyen lemezről van, és a tvripben benne vannak plusz dolgok


"az első megjelenített szöveg, és az utolsó megjelenített szöveg idejét"

Ez az eljárás létezik, de én azt tapasztaltam, hogy nem vezet célra, mert csak össze-vissza lesz a felirat.


"Egy program ami a pontosan beidőzített sorok alapján arányosan beidőzíti a többi sort."

Ez jó megoldás, ha pont annyi sor van, mindkét feliratban.


Ha esetleg nem titok, és megírod, hogy melyik filmről van szó, és melyik release-hez akarod, hogy passzoljon, akkor megnézem, hogy meg tudom-e csinálni (egyesével én sem fogom átidőzíteni, de ha szoftveresen megy akkor igen). De már lehet, hogy kész is van, csak még nem tudsz róla.

2013. jún. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Dumb and Dumberer When Harry Met Lloyd 2003 DVDRip x264 HiGH

Ez a legjobb minőségű release amit felleltem a neten, és ehhez szeretnék egy feliratot.


magyar felirat a feliratok.info oldalon elérhető:

*****


Plusz mellékelem az általam talált pontosan időzített héber SRT feliratot:

[link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. jún. 20. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!