Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem lesz sebeszhetöb az op....

Nem lesz sebeszhetöb az op. Rendszerem ha régebbi linuxot használok egy ubuntu 9. 04 lts verziot?

Figyelt kérdés

2013. jún. 19. 22:09
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem de, de majd kijavítanak ha tévedek, ugyanis annak 2010-ben megszűnt a támogatása, tehát nincs OS frissítés, nem foltoznak réseket stb. A hardver okok miatt használsz régebbit, inkább jobban járnál egy újabb, kisebb gépigényű linux változattal, más kezelőfelülettel, mondjuk vmi XFCE-s Mint vagy Xubuntu, esetleg Debian:D (vagy Gentoo:P)
2013. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ha a hardver okok miatt*
2013. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

el romlott a 160 gb hdd-m és átmenetileg 5gb-os van xDDDDDD

ÉS NEM TUDOM frisiteni 12.04 lts re

2013. jún. 20. 10:33
 4/6 anonim válasza:
100%

Létezik még 5gb-os vinyó?!:D De mi a problem, egy dvd-re ki tudod menteni az összes cuccod:DDDD

A 'Nem tudod' az azt jelenti, hogy technikai korlátai vannak, vagy azt, hogy a képességeid nem adottak hozzá?

De egyébként gondolom nem szándékozod sokáig használni azt az 5gb-t, rövid időegységen bellül meg nem olyan nagy vész, hogy most vmivel sebezhetőbb, max hitelkártya kódot ne tárolj txt-ben az asztalon:DD

2013. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de a rendszer nem fogg öszemlani ügye?? meg nem lez bágos???
2013. jún. 20. 14:29
 6/6 anonim válasza:

Még mindig én vagyok, csak újra regisztráltam.

"bágos?" Ez komoly? Na jó, most telepítve van gondolom a 9-es ubi a gépedre. Ha most működik, ne nyúlj hozzá, és valszeg működni fog továbbra is. Ha nem működik, akkor keress valakit a közeledben, aki ért a linuxhoz, és kérj tőle segítséget.

2013. jún. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!