Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet több op rendszerem?

Hogyan lehet több op rendszerem?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Jelenleg Win7 64bit em van de szereznék Win8-at. A Win7-et nem akarom letörölni és hallottam hogy lehet egy gépen több op rendszer is!Mi kell hozzá?Milyen progik stb...
2013. máj. 24. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell tenned mint hogy felrakod a másikat csak az ne Windows 8 legyen mert ha szt rakod akkor a későbbiekben nem tudsz majd visszamenni 7-re de én is így jártam
2013. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért nem tudnék visszamenni?Ismerek valakit akinek fent van Win7 és Win8 is és neki tökéletesen működik minD2-ő :D
2013. máj. 24. 16:45
 3/8 anonim ***** válasza:
miért ne tudna??? Ha a WIN7 után felteszed a nyolcast, akkor automatikusan lesz bootmenü, ahol kiválaszthatod, hogy melyiket akarod épp használni. Ez így működik XP és WIN7 esetében is...
2013. máj. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm de ha felteszem a Win8-at akkor telepíthetem a C Lemezre a Win7 mellé vagy másikra kell pl a D Lemez-re :)
2013. máj. 24. 16:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp másik partícióra kell tenni.
2013. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudsz valami partició felosztó progit?
2013. máj. 24. 17:26
 7/8 anonim ***** válasza:

A WIN7-nek is van beépített lemezkezelője...

Ingyenes: [link]

2013. máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi már megtaláltam és csináltam új partíciót :)
2013. máj. 24. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!