Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes lennének-e a kiegészít...

Érdemes lennének-e a kiegészítők sims3-hoz?

Figyelt kérdés
Most kezdenék bele a Sims 3-ban a kérdésem az lenne,hogy érdemes lenne már az elején kiegészítőket felrakni,vagy csak az alap játékkal kezdjem.És,ha igen melyik kiegészítőt ajálanátok.A pénz,nem zavró,hisz letöltöm. :)Előre köszi!

2013. jún. 20. 12:54
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Én már 1-2 év között játszok!

Tapasztalataim alapján az alapjátékkal kezd,kiegészítő nélkül!

És ajánlom hogy olvasd el a mysims.hu tipptárjának az összes alapjátékos zippjét!

Sokat fog segíteni!

By:Fanni

2013. jún. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én már kb. 5 éve játszom a Sims játékokkal, a Sims 3-mal kb. 2 éve. Először én is az alapjátékkal játszottam, de az az igazság, hogy meguntam. Először a Leszáll az éj című kiegészítőt kaptam meg, ami nagyon szórakoztató volt (bulik,vámpírok,tetőlakások,stb.) Jelenleg az Álomállásokkal játszom.Szerintem érdemes lenne, csak ne rakd fel egyszerre az összes kiegészítőt, mert olvastam valahol hogy nem mindegyik kompatibilis egymással... Remélem hasznos volt a válaszom ;)
2013. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek! :)
2013. jún. 23. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!