Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem műkődik a skype, de miért?

Nem műkődik a skype, de miért?

Figyelt kérdés

Internet van, be tudok lépni, de onnantól használhatatlan a skype. Már újra letöltöttem, de ugyanaz. Ezt írja ki:


A Skype kezd?oldal nem érhet? el

A Skype kezd?oldal jelenleg nem érhet? el. Látogasson ide kés?bb, hogy megnézhesse híreit és figyelmeztetéseit.


Könny? beszélgetést kezdeményezni a Skype-on:


Válassza ki egy ismer?sét, és már el is kezdhet beszélgetni

Hívjon vezetékes vagy mobilszámot a számbillenty?zetr?l, vagy küldjön SMS-t.


Látott már valaki ilyet?:-)

Köszi a segítséget. Én évek óta használom a skype t de ilyen problémám nem volt.


2013. jún. 22. 08:04
 1/2 A kérdező kommentje:
már jóóóó:)
2013. jún. 22. 08:29
 2/2 csacsi2 ***** válasza:

A skype -nál az újabb a jobb nem érvényesül, mióta a Microsoft átvette! "Frissítsd vissza"! nálam a 6.2.32.106 -verzió működik xp-n. XP-hez kell frissítés,hogy működjön a skype

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__3..


nézd meg ,hogy nincs-e proxy beállítva Vezérlőpult/internet beállítások és Skype/beállítások/speciális/kapcsolat)


Az utóbbinál válts portot, nekem a 33870 -porton remekül megy. Nézd meg, hogy a tűzfalad nem blokkolja-e és tedd a kivételek közé.

2013. jún. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!