Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Vista visszaszerzés?

Kalex96 kérdése:

Windows Vista visszaszerzés?

Figyelt kérdés
Amikor meglett véve a gépen akkor egy eredeti Windows Vista volt rá telepítve. Pár éve le lett törölve mert az akkori gép egy akkora gané volt hogy az nem igaz(akkor még nem értettem hozzá azt hittem hogy csak a "hely" számít amire lehet játékokat "pakolni" + A Media marktban vettük (drágán kapsz szart) + szüleim: Fiam! a legolcsóbbat vagy semmit! . Tehát tetű lassú volt, ugye integrált vga (Cod2 640×480 low még a textúrák is ~ 16 fps). A nagy lassúságba még ki is purcant a vista = xp lett a helyére rakva. Azóta el telt pár év és durván kitanultam, gyakorlatilag újjá építettem a gépet csak dvd olvasó, hdd és a gépház maradt. A Vista termékkulcsa még mindig ott díszeleg a gépházon. Van rá valami mód hogy vissza szerezzem a vistát (BF3 miatt). Mivel én a vistát tudomásom szerint a géppel együtt megvettem. Valahogy avval termékkulccsal vissza tudom szerezni hogy újra felrakjam ?

#vista #Windows Vista #Csak a termékkulcs maradt
2013. jún. 23. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:

A telepitö cd je megvan ? Ha nincs akkor számitógépszakembert tudsz megkérni rakja ráa vistát. Melyik vista volt a gépen mert aból is van sok fajta


Home Basic

Home premium

Ultimate

Busines


na és 32 bittes vagy 64 bittes volt a windows ? A vistát már nemtudom tudsz e róla de nem ajánlja senki mert megszünik a támogatása nekem is azvan eredetibe de már mondják aktuális lenne minimum egy win7 home premiummal dolgoznom. Ha nincs vista telepitö cd d sokat nem reménykedhetsz mert mindenki a vista ellen van már és kevés ember aki szivessen vistázik. Nekem is szombathelyen 10 ezerért rakták fel a vistát persze van nekem is eredeti termékkulcsom.

2013. jún. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
32 bites Home Basic volt. Az nem zavar hogy megszűnik a támogatása most az xp-n is letiltottam a windows update-et. Felesleges volt lassít és lefog pár száz megát. Köszönöm hogy irtál de én valami ingyenes módszerre gondoltam
2013. jún. 23. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Ingyenes modszer az hogy valakivel megíratód a windovs vista home basic ot na és ami van sorozatszám azt kell begépelned amikor telepited. A vistát én is szeretem de bucsuznom kell töle sajnos mert internet explorer 10 már nemjön rá ki a microsoft nem ad rá már igy használhatatlan nekem mert vannak oldalak ami nem tölt be . Neked milyen windovs od van most ? nekem vista ultimate de pár hét elteltével rakom fel a win 8 at.
2013. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor vetétek a gépet nemkaptatok telepitö cd t a géphez vagy elveszet ? ha volt a gépen eredeti vista és telepitö cd nem akkor a Mediamarkt jól becsapot tudni kell hogy gépet ne ezeken a szar helyeken vegyél


Tesco

Mediamarkt

meg a többi nagy bevásárlóközpont hanem rendes számitástechnikai üzletbe ott ha rajt van a windows föleg sorozatszámmal elkell kérni a telepitö cd vagy ha nincs én olyan gépet nemveszek meg ugyanis ha újraakarom rakni a windowst telepitö cd nélkül nem megy a bolt feketén igaz felttelepiti nekem 10 ezerért rak amit csak szeretnék. nekem megvan az eredeti vista ultimate 32 bittes rendszerem

2013. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most xp van a gépen. Amikor vettük csak driver cd-ket (xp,vista) és egy "rendszer helyre állító" lemezt kaptunk és igen volt rajta eredeti vista. Tudom most már nem ilyen helyeken veszek hanem szaküzletben alkatrészeket de akkor amikor vettük még kis p*cs voltam nem értettem ilyesmikhez. Köszönöm a válaszokat.
2013. jún. 25. 20:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm hogy megemlítettétek hogy kapnom kellett volna hozzá telepítő lemezt. Hát beteszem a "rendszer helyre állító lemezt" - ennyi van rá irva. Majdnem beszartam de azt adta ki hogy Microsoft windows vista telepítés. Internet explorer helyett mozillát használok úgy is, frisíteni nem szoktam. vista =dx10=Battlefield 3. fuck yeee. Köszönök minden eddigi választ kérdésem ezzenel tárgytalanak minősül. :D
2013. jún. 25. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!