Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit rontok el ebben a videósze...

Mit rontok el ebben a videószerkesztésben?

Figyelt kérdés

Ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=ht4u4WxmoJA&feature=youtu.be

Az adobe premiere pro-val csináltam, de sajnos csak ilyen kis négyzet!



2013. jún. 25. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl kicsi a felbontása a képernyőről rögzített videónak (min. 1280x720 kellene).
2013. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó az oldalarány. Nem szabvány HD ( 1280 x 720 ) a videód felbontása. De ez még nem is lenne probléma ha a videód oldalaránya 1,7777 lenne. Szerintem Te a teljes képernyőt vetted fel ami nem szabvány video oldalarányt eredményez....

A youtube minden videót konvertál, és a következő oldalarányokkal dolgozik, érdemes ezeket figyelembe venni:

1920 X 1080 Full HD

1280 X 720 HD

854 X 480

640 X 360

320 X 240

2013. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most így utólag mégegyszer megnézve a videódat , hát hogy is mondjam mégsem olyan egyértelmű, hiszen az intród az jó, az sima HD felbontású. Tulajdonképen már a feltöltött videóddal van gond, nem pedig a youtube konvertálással. Szerintem amit felvettél teljes képernyős videót azt ugye beemelted valamilyen videószerkesztőbe és azzal csináltál egy HD videót. Tehát amit beemeltél a szerkesztődbe annak nem volt jó az oldalaránya.

Az előző válaszomat tekintsd semmisnek....Stornózom....

2013. jún. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!