Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik Mozilla Firefox-ot...

Melyik Mozilla Firefox-ot távolítsam el?

Figyelt kérdés
A gépemre 2 Firefox van telepítve.A 21-es, meg a 22-es, mert más helyre raktam fel a 22-est. A 21-est el merjem távolítani hogy a személyes adatok ne vesszenek el?

#Firefox #mozilla firefox 21 #firefox 21 #firefox eltávolítása
2013. jún. 27. 21:00
 1/9 Gábor_79 ***** válasza:

Amondó vagyok, nyisd meg a 21-est, menj a könyvjelzőkbe. >minden könyvjelző megjelenítése. Innen exportálni tudod a könyvjelzőket.

[link]

Más: a ffox külöm mappába tartja a profiljaid. Ha azt bemásolod az újnak ugyanazon mappájába, olyan lesz mint amikor az előző böngészőt bezártad.előzmények, könyvjelzők, bővítmények megmarad. Ha automatikus frissítésre van állítva, akkor a 21-esnek is 22-nek kellene lennie.

2013. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 csacsi2 ***** válasza:

a profiles.ini szerkesztésével ki tudod iktatni bármelyiket.

minden esetre használd a profilkezelőt.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4..


készíts biztonsági mentést a profilodról a mozbackup-al. Ha minden igaz ki tudod választani melyik profilt mented.

[link]


mentsd el a profiles.ini -t is

c:\Documents and Settings\Felhasználó név\Application Data\Mozilla\Firefox\


ez tárolja a profilodat minden egyes beállítással. Ha elmented a profilmappát és később beírod az ini -be az elérési útját akkor azt fogja megnyitni!

Profilmappa alapértelmezett helye:

c:\Documents and Settings\Tárnoki Csaba\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\

2013. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor máshová elmentem a Profiles mappából a fájlokat.Köszi!
2013. jún. 27. 21:55
 4/9 csacsi2 ***** válasza:

*"ez tárolja a profilodat minden egyes beállítással."

Mármint a profil mappa...

2013. jún. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Gábor_79 ***** válasza:
Borzasztó kellemetlen. Nem kicseszésből írtam rosszul, csak nem gondoltam végig teljes mélységében. A profiles.ini-t kihagytam. Magamnak meg tudtam csinálni helyesen.
2013. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Inkább csak azt csináltam, hogy kitöröltem a 21. verzió Mozilla mappáját.
2013. júl. 7. 21:36
 7/9 csacsi2 ***** válasza:

Nem jó megoldás. Regisztrációs bejegyzéseket is?

Nem fogod tudni normálisan uninstallálni.

2013. júl. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Heló!


Már kitöröltem :D .De nem érdekes.Lesz Win8-am, lehet, hogy ki is törlöm a Firefoxot, megőrült, csomó oldalt nem nyit meg 1 betöltésre, inkább használok Chrome-t. Nem tölt le egy kedvenc videómat, stb. Szóval nagyon elegem van belőle. Ja és Fúj Firefox! XD, de köszönöm a válaszokat!

2013. júl. 16. 14:48
 9/9 Gábor_79 ***** válasza:
Ahogy érzed. Tégy belátásod szerint, csak nehogy vissza kelljen térni rá; a többi böngésző sem hibátlan.
2013. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!