Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepítése xp helyére?

Windows 7 telepítése xp helyére?

Figyelt kérdés

Amik készen állnak:

DVD-n Win7


Újraindítom (XP-m van), és megnyomom az F11-t hogy bootoljam a DVD lemezt. De elfeketedik és elindul a Windows XP újra.

Mi lehet a probléma?

Már 2 éve szarakodok az egésszel.



2013. jún. 29. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rosszul van kiírva a lemez. Hogy is írtad ki?
2013. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kibontottam az ISO fájlt, és DVD-re írtam Nero expressel csak úgy.
2013. jún. 29. 10:34
 3/11 belapus ***** válasza:

Ha be van állítva, hogy először DVD-ről bootoljon, akkor az 1. ponttól folytathatod:


[link]

2013. jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt hogy kell beállítani? Amúgy köszi a gyors választ! :)
2013. jún. 29. 10:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Kibontottam az ISO fájlt, és DVD-re írtam Nero expressel csak úgy."


Mármint az ISO fájlban lévő fájlokat kimásoltad és csak úgy kiírtad a fájlokat? Az nem jó. A Nero Expressben is van CD-kép felírása. Annál tallózd be magát az ISO fájlt, és úgy írd ki.

2013. jún. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]



itt le van írva a telepítés menete lépésről lépésre.


Amúgy az mit jelent hogy: "Kibontottam az ISO fájlt, és DVD-re írtam Nero expressel csak úgy"?

nem kellett volna kibontanod semmit. A Nero-ban ki kellett volna választanod a CD/DVD képfájl kiírását , mivel az ISO egy képfájl. A többit a Nero elintézte volna magának.

2013. jún. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt ajánlom ne pazarold az egyszer írható DVD lemezeket próbálkozásra , hanem vegyél egy újraírható (többször írható) DVD lemezt és arra írj.

Itt egy video a képfájl kiírása menetéről: http://www.youtube.com/watch?v=VHlAJHoPBlw

2013. jún. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkitől.... Szerintem tudom már a választ.
2013. jún. 29. 10:46
 9/11 A kérdező kommentje:
De amúgy a Sajátgépben érzékeli, hogy Windows 7 telepítő DVD van bent. (Mármint ott a Windows ikonja)
2013. jún. 29. 10:53
 10/11 P.O.C. ***** válasza:

Ha az iso -t előtte kibontod és csak a fájlokat írod fel, az öngól, mivel akkor lemez boot szektora nem megy át. Mindenképp CD kép felírás funkcióval kell.


De két éve már meg kellett volna kérni valami hozzáértő ismerősödet, hogy mutassa meg. Néha meg kell fizetni a tanulópénzt, akár tetszik akár nem.

2013. jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!