Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Netbook-ra milyen fajta...

Netbook-ra milyen fajta Windows 7-et rakhatok fel?

Figyelt kérdés

Ezalatt azt értem, hogy Csak Notebook-os verziót? (netbookosat nem találtam) vagy a rendes Asztali PC-s verziót is felrakhatom rá?

Ja meg még pluszba aki tudja, hogy lehet úgy pendriveról bootolni, hogy más adat is van rajta?



2013. jún. 29. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
windows 7 nek mi a notebookos verziója?
2013. jún. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tudom, nem értek hozzá ezért kérdeztem! de ncoreon láttam olyat h windows7_32bit_notebook bla bla szal benne volt a nevébe... de nem tudom miért!?
2013. jún. 29. 15:36
 3/5 anonim ***** válasza:

programok közötti keresésre indítottam egy olyat, hogy "notebook"


és ilyet nem talált, egyébként sem lepett meg, mert nincs, és bármilyet felrakhatsz netbookra is (gondolom az usb installnál is problémába fogsz ütközni, szeretettel várjuk a kérdést xD)

2013. jún. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 belapus ***** válasza:

Netbookokra általában a Starter verziót telepítették.A géped adatait hasonlítsd össze a rendszerleírásban olvashatókkal:


[link]


Ha külön partícióra tudod telepíteni, az adataid megmaradnak:


[link]


[link]

2013. jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem fogok problémába ütközni te dromedár f***kalap mert már telepítem, szóval ne ellenszenveskedj! :D meg amúgy sem ez az első h újrahúzok egy gépet, csak netbooknál nem csináltam még
2013. jún. 29. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!