Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA San Andreas, nem találom...

HOmAAp kérdése:

GTA San Andreas, nem találom Catalinát. Van ötlet? Többi lent.

Figyelt kérdés
A "Badlands" nevű küldetés után olvastam ,hogy elvileg meg kéne jelennie egy nagy C-nek a térképen jelezve ,hogy Catalina küldetéseiért oda kell mennem,de nekem nem jelent meg,már kaptam 2 telefont de semmi sem történt.Próbáltam már ,hogy mentem többször de nem vált be:/Már egy pár napja itt vagyok abban a kis városban és nem tudok elmenni sehova.Kérlek titeket segítsetek valahogy!!!!:(

2013. júl. 3. 17:30
 1/3 anonim válasza:
Ilyennel még nem találkoztam. De tudod az első Catalinás küldi nem a rejtekhelyen kezdődik, hanem egy bárnál ott lehet ott van a piros kör csak a térkép nem írja ha meg valóban hívott Cesar hogy oda kell menned ott kéne lennie.
2013. júl. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor valami gebasz van.Haveromnak is volt ilyen csak nála Cesar nem jelent meg Los Santosba.Lehet,hogy crack hiba,ha nem eredeti a játék.Ha nem eredeti a játék akkor crackeld újra.Másik ötletem az,hogy letöltesz egy AO verziót ami portable,tehát nem kell telepíteni csak bemásolod a játékot egy tetszőleges mappába.Aztán leszeded a legutolsó küldid mentését és berakod a játékba.Aztán megpróbálod.Vagy a játék rossz vagy a crack.
2013. júl. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat:)Megpróbálom előbb-utóbb mindkettőt:)
2013. júl. 6. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!