Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepítési kérdések?

Windows 7 telepítési kérdések?

Figyelt kérdés

Szeretném újratelepíteni a gépem készen áll a win7-es lemez, meg minden. Azért szeretném mert 2 éve XP van és soha nem volt lemeztöredezettség mentesítés meg ilyenek és lelassult.

1. Gyorsabb lesz-e a gép ha újratelepítem?

2. Ha C-re rakom (formázom, telepítem) akkor a D merevlemezen rajtamaradnak-e a fájlok?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. júl. 4. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:

1 nem biztos

2 igen

2013. júl. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Turismo ***** válasza:

1. Nyilvánvaló, hogy valamennyivel gyorsabb lesz a géped, hiszen újraírja a rendszer a saját fájljait stb. stb. Persze ez csak akkor kivitelezhető, ha van hozzá megfelelő konfiguráció.


2. Persze igen megmarad a D meghajtón a fájljaid, mert ahhoz külön a rendszer nem nyúlt, ha Te sem piszkálod meg! :D


20/F

2013. júl. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kukori17 válasza:
úgy látom nincs senki tisztába az újra telepítésél.. ha újra telepíted a Windowst.. csak a Windows frissül.. de ha meg marad a d meghajtod.. akkor a d meghajtón az összes vírusos/töredezett fájl megmarad..és szinte ugyan ott vagy .. az újra telepités.. mind 2 megható formázását jelenti.. akkor új a rendszer.. nem csak újítót.. mivel akkor nem marad se vírus.. se töredezett fájlok
2013. júl. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Turismo ***** válasza:
Én tisztában vagyok a dolgokkal csak nem mentem mélyebbre a témában, hiszen a kérdés is egyszerű volt és egyszerű válasz volt a legjobb döntés :)) Nyilvánvaló, hogy így van, amit írtál. Egyébként, ha valakinek egy másik partición (ebben az esetben D meghajtó) csak zenék, képek és egyéb dokumentum típusok vannak kevésbé töredezett, mint mondjuk egy rendszer partíció :)
2013. júl. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, milyen géped van? Elsősorban a processzorra és a memóriára lennék kíváncsi.
2013. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Amd athlon processor 2 magos 3.00 GhZ

2 Gb ram

2013. júl. 4. 10:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Mehet rá a 7, mivel megvan a kétmagos proci, és a RAM is elegendő. Gyorsabb is lesz, mint az XP. És igen, a D-n megmaradnak a fájlok. Ha annyira töredezett a D lemez, akkor majd reinstall után indítasz egy töredezettség-mentesítést, és kész is van :)
2013. júl. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!