Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Nem történik semmi! A telefonn...

Nem történik semmi! A telefonnal van a baj, vagy a számítógéppel?

Figyelt kérdés

Vettem egy új telefont,nem magyar menüs.USB-n csatlakoztatni akartam a gépemhez,de nem történt semmi.Csak tölti a mobil akkuját.Nem ír ki semmit,hogy hardvert érzékel vagy valami,semmi mintha ott se lenne.Nekem meg nagyon kellene hogy használni tudjam.

A mobil külföldi,a menüben nem találok semmit ami az USB-re utalna,telepítő cd nem volt.RF-8 (richfull)a telefon neve,nem nagy márka,de amúgy minden nagyon szuper rajta.


2010. márc. 12. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kézikönyv nem volt hozzá, abba nincs leírva semmi?


Ha nincs cd akkor szerintem a gépen kellene állítani, hogy magától megkeresse az usb eszközöket.


Hirtelen nem tudom hol kell ezt keresni, de talán a vezérlőpult - Nyomtatók és más hardverek és bal oldalt a legördülő menüben- hardver hozzáadása. És elindul egy varázsló. Legalábbis xp-ben.

2010. márc. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok.Azt még hozzá kell tennem hogy az adatkábellel nem lehet baj,mert az öcsém mp4-t a számítógép felismerte.Egyedül a telefont nem érzékeli semennyire sem.
2010. márc. 12. 21:20
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát már párszor átolvastam a használati utasítást,de csak annyit találtam hogy a telefont lehet csatlakoztatni a számítógéphez,de semmi más.
2010. márc. 12. 21:22
 4/14 A kérdező kommentje:
A hardver varázslóval sem mentem semmire.Először nem talált új hardvert,majd az usb kamerámhoz akart illesztőprogramot keresni.Teljesen tanácstalan vagyok!:(
2010. márc. 12. 21:27
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a telefonon nincs ilyen szoftver? Az én régebbi gépem csak egy P4-es volt, mégis rögtön felismerte a Nokia mobilomat. Egyébként ha USB modemes mobilnetet is telepítettél erre a gépre, akkor nem fog működni, én is így jártam akkor. Most csak USB modem van telepítve.
2010. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Próbáld megnézni a Rendszergazdai oldalon: Vezérlőpult, Hálózati kapcsolatok, illetve Telefon és modem beállításai. Látja a gép a telefont?
2010. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Próbáld másik USB portra rátenni a telót.
2010. márc. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem USB modemes netet használok,hanem kábeleset.Megnéztem a telefon és modem beállításokat,nem látta a telefont.Természetesen kipróbáltam az összes szabad usb portot,de csak az történik hogy töltődik az akksi.

Köszönöm a válaszokat és nagyon sajnálom hogy nem jött be egyik sem.

2010. márc. 13. 08:41
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor azon a telefonon nincs ilyen szoftver.
2010. márc. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha nincs ilyen szoftver hozzá,akkor minek van hozzá USB kábel?nem értem.Lehet hozzá leszedni hozzá szoftvert a netről,vagy semmi esélyem?
2010. márc. 14. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!