Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen számítógéppel csinálják...

Hogy vagy??? kérdése:

Milyen számítógéppel csinálják a játékokat?

Figyelt kérdés

CPU, GPU, RAM, SSD stb... minden!!!

Vagyis az érdekelne, hogy milyen PC-vel csinálják, sima hétköznapi PC-vel lehetséges-e, nem a programokra/programozásra vagyok kíváncsi ( pl.: C++ stb.)

Google-ba már néztem, mielőtt valaki azt írná... de rendes választ nem találtam kérdésemre.


2012. máj. 31. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Modellezni egy alap PC-n is tudsz, ha esetleg erre gondolsz a nem programozás alatt. Azért biztos, hogy átlagnál jobb gép az jól jön modellezésnél (főleg animálásnál), de ahhoz sem kell egy erőmű.
2012. máj. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy I7-es proci, 8/16 GB RAM, 1 TB HDD, és egy középkategóriás videó kártya bőven elég a feladatra.

Pl GF 550Ti,

2012. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja te arra vagy kíváncsi, milyen géppark van mondjuk egy Blizzardnál?

Hát olyan, amilyen nálunk földi halandóknál nem lesz.

2012. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, egy közönséges I7 csak azért, hogy modelleket csinálj délutánonként....


Bármilyen gépen lehet csinálni ilyesmit, ha a programnak amivel dolgozol teljesíti a minimum követelményeit.

2012. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tabaki ***** válasza:
Mi az, hogy játék? A régi 64 kilobájtos gépekre már zseniális játékok léteztek. Szerintem nincs a világon olyan gép, amelyen valamilyen játékot ne lehetne írni. Ha meg csilivili, 3D-s, hálózati, mittommilyenre gondolsz, hát szerintem felső határ sincs, amelyik már mindenre alkalmas, amit ki lehet agyalni. Valahogy be kéne lőnöd, hogy mégis mifélére vagy kíváncsi, nem mintha akkor tudnék válaszolni...
2012. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
persze, hogy lehet sima PC-n. Nyilván nem úgy van, hogy a megnyitott visual studioban ott a játék, és akkor nyom egy buildet, és megnézi, hogy működik :) Azt csak a tesztelésen, máshol meg mindenki csinálja a saját részfeladatát, gondolom azért jó konfigokon
2012. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legvalószínűbb, hogy terminálokon, hiszen akkor nem kell küldözgetni a részfeladatokat, csak megírod és ott van a közös tárhelyen.
2012. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!