Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a különbség az Ubuntu 12....

Mi a különbség az Ubuntu 12. 04 LTS illetve a Ubuntu 13. 04 között?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a támogatási év különbözik, de melyik a gyorsabb, stabilabb.

2013. júl. 7. 11:59
 1/3 levis56 ***** válasza:
A folyamatos fejlesztések miatt remélem az újabb kiadású disztrubíció a jobb és a támogatottsága miatt tovább tudod használni.
2013. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

próbáld ki live cd-ről. Nálam a 13.04 jelentősen instabilabb volt, szóval maradtam a 12.04 lts-nél.

Mellesleg van benne egy új, online fiók integráció a 13.04-ben amivel a gépedet jobban össze tudod kapcsolni a facebook pl.. Maradj a 12.04-nél szerintem, az stabilabb. Az új szolgáltatások még úgy sem forrtak ki eléggé..

2013. júl. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az LTS-hez 2017 tavaszáig van támogatás. A 13.04-hez csak jövő tavaszig. Az se nagy ügy egyébként, csak félévente érdemes a disztribúció-frissítést felrakni, (amitől majd 13.10, 14.04 stb lesz belőle.) Megjegyzem, hogy én ezt nagyon nem szerettem, mert az ilyen disztribúció-frissítések után mindig meglepetések értek, most maradok inkább a 12.04-nél.


Hogy pontosan milyen fejlesztések történtek a 12.04 óta, azt sajnos nem tudom. Nem hiszem, hogy a gyorsaságában lenne számottevő különbség, a stabilság meg sokszor a hardveren múlik.

2013. júl. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!