Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az újra rakott gépen miért...

Az újra rakott gépen miért csak a sokadik próbálkozásra indul el a böngésző?

Figyelt kérdés

2 napja raktam újra a gépet (XP), az elején semmi baj sem volt, most pedig nem akarja elindítna a böngészőket (se a Firefoxot, se az IE-t), feladatkezelő folyamataiba megjelenik, de sehol máshol nem.

Ha jó párszor rányomok akkor egy idő után feladja és megy.


2013. júl. 11. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Kerreg közben a vinyó? Gyári az XP vagy ilyen sufni-tuning Darkpistike edition?


Ha nem gyári akkor azt kéne telepíteni, ha kerreg a vinyó akkor lehet halálán van > Ashampoo HDD Control sokat súghat ez ügyben. Egyébként egy friss Win is (főleg XP) iszonyat el tud töredezni, szóval futtass töredezettségmentesítőt (pl: Smart Defrag)


"Ha jó párszor rányomok akkor egy idő után feladja és megy."


és ha jó párszor rányomsz akkor nem fut egyszerre több?


Én nekem a winchester a gyanús.

2013. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajos54 ***** válasza:

Hasonlóan jártam én is egy ismerős gépével. Éppen 8 éve volt feltelepítve az XP, tehát nagyon ráfért egy tiszta újratelepítés. (az eredeti, jogtiszta CD-ről:)

Először a Tűzróka makacskodott induláskor, majd a Chrome is. Aztán hirtelen ötlettől vezérelve felraktam a pendrive-omon lévő Asampo tűzfalat, majd úgy próbáltam elindítani a böngészőt. Ki is bújt a szög a zsákból: állandóan ki akart menni a látható indulás előtt mindenféle frissítéseket meg kiegészítőket keresni. Tehát elindult az, csak nem jelent meg az ablaka...

(és valóban, ha sokszor rákattintasz, akkor több példányban is elindul).

2013. júl. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!