Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Videókártya driverre lenne...

Videókártya driverre lenne szükségem Sapphire radeon 2600 xt pro. Rákerestem már leszedtem nagyon sokat de nem volt jó egyik sem, miért?

Figyelt kérdés
videókártya,sapphire,videocard

2013. júl. 12. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:

"nem volt jó egyik sem, miért?"

Már bocsi, de ennyi alapján honnan tudjuk? Legalább azt írd le, mit csinál vagy mit nem csinál, ami arra utal, hogy "nem volt jó".

2013. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből most még az sem derült ki, hogy milyen operációs rendszerre kellene az a driver. Minden ilyen dolgot le kell írni, mi volt a hiba, milyen rendszeren, stb., ezek nélkül nehéz segíteni.
2013. júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát itt kiválaszotttam mindent milyen a gépem : [link] Letöltöttem és kezdem felrakni. Ugye van az analizálás-testreszabás-telepítés. A testreszabás pontot kihaggya, tehát nemjó driver.
2013. júl. 12. 12:51
 4/8 A kérdező kommentje:
Windows 8 Enterprise 32bit
2013. júl. 12. 12:52
 5/8 A kérdező kommentje:
2013. júl. 12. 12:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Menet közben nem kérdezett olyat, hogy milyen telepítést kérsz? Tehát hogy typical/express/stb., vagy custom? Ott a custom-ot kell választani, és akkor úgy megy tovább.
2013. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez oké csak nem szabja testre vagy nem tudom, játék kellene fiamnak de ott mindíg azt írja bad video card driver, csak most telepítettem újra a gépet, és most nem jó eddig teljesen jó volt a játék
2013. júl. 12. 13:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Íírd be a gugli keresőjébe ezt:

bad video card driver

és nézd meg a feljövő videókat.

2013. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!