Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A win7 állandóan letölt...

A win7 állandóan letölt valamit, hogy állíthatom meg?

Figyelt kérdés

Nem az automatikus frissítések, mert azt választottam, hogy ne frissítse soha.

Valami mégis letölt.

Valahogy meg kéne állítani.


2013. júl. 13. 21:16
 1/4 tamasoft ***** válasza:

Pontosíts légyszíves; mi tölt le, és mit tölt le, és hová?

És ez hogy derül ki?


Az automatikus frissítések kizárása nem jó ötlet amúgy, mert a biztonsági frissítések nem érkeznek meg, plusz az automatikusan frissülő programok (pl. a böngésző) feltételezik, hogy a win frissítések napra készek, ezért simán meghívják őket. Veszélyessé és instabillá teszik a gépet.

2013. júl. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem mobilnetem van. Annak van egy saját szoftvere, ami mutatja az aktuális le és feltöltési forgalmat.

Most tettem fel a 7est, mert most van csak olyan gépem , amin megy. És amikor nem netezek, akkor is forgalmaz adatot.

Ez azért nem valami jó, mert én az adatforgalomhoz vagyok kötve.

2 Gb után lassítják, és így hamar le menne(ebben a hónapban már lelassították). És így sok oldalt be se tölt, mert nem marad a böngészőnek a letöltés mellett semi.

Nem tudom hova, vagy mit, de valamit tölt.

2013. júl. 13. 21:38
 3/4 tamasoft ***** válasza:

Értem, de ennyiből nem lehet megállapítani, hogy mi forgalmazhat. Milyen nagyságrendről beszélünk? Napi több mega?


Ha minden kötél szakad, fel kell tenni egy tűzfal programot ami alapból mindent tilt, kivéve azt a néhány dolgot, amit engedsz neki. Tény, hogy a mai modern programok folyamatosan szinkronizálnak, csekkolnak, frissítéseket keresnek a neten, ezzel adatforgalmat generálnak valóban, de ez havi szinten sem lehet több pár tucat megabyte-nál.


Az autó frissítéseket, ha rám hallgatsz viszont sajnos be kell vállalni..

2013. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Konkrétan a teljes szávszélességről van szó...

De meg találtam, a frissítések közt mutatta, hogy a defender próbálkozik frissítgetni egész nap.

szóval meg kerestem a neten hogy kell, és blokkoltam a defendert.

Már nem tölt le semmit, és megy normálisan a gép.

Tudom, hogy így hamarabb besz@rik a rendszer, de általában nem marad addíg nálam egy gép, hogy nagyon észre lehessen venni.

Általában max pár hetet van itt egy gép.

2013. júl. 13. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!