Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit hova kell tenni? A többi...

Mit hova kell tenni? A többi lent.

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis segítséget kérni, Win 7-em van. letöltöttem egy programot. nemrég tértem át.Szertném feltelepíteni de nem zudom melyik exét kell először indítani és mit hova kell tegyek. Nagyon köszööm a segítséget. [link]
2013. júl. 14. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jól látom, akkor ez egy program. Nincs hozzá telepítő, ezt csak be kell másolni (valahova). Ha nem vagy az az igényes típus, akkor jó lesz a dokumentumaid közt egy mappa a progi nevével (csak, hogy később megtaláld), és arról az MP3Ga...exe fájlról egy parancsikon az asztalra (jobb gomb -> asztal parancsikon létrehozása.

Ha igényesebb fajta vagy (úgy nézzen ki, mintha telepítve lenne), akkor a Program Files mappádba, vagy 64biten Program Files(x86) mappádba hozz létre egy ugyanilyen mappát a progi nevével, majd ugyanígy csinálj róla parancsikont az asztalra. Amit még tehetsz, hogy a Start menüben a Minden Programban megnyitsz egy mappát (jobb egérgomb -> tallózás), felmész egy mappát, ahol egymás mellett vannak a programok mappái, és oda csinálsz egy új mappát a többi mellé, a Program nevével szintén. Majd abba a mappába belemásolod a parancsikont az asztalról. Így már a minden programban is meg lesz, mintha telepítetted volna. De igazából ahova kicsomagoltad, ott is elindíthatod, ha akarod.

2013. júl. 15. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet, a nagy izgalomba elfelejtettem a program nevét MP3Gainról van szó először innen töltöttem [link]
2013. júl. 16. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!