Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyiknek agyobb a rendszerköv...

Melyiknek agyobb a rendszerkövetelménye? Windows 7 Professional vagy Ultimte?

Figyelt kérdés

Mindkettő ugyanannyi ramot használ?

Melyiket érdemesebb feltenni? A gépem lehet kicsit gyenge a 64 bites rendszerre, de mindenkép 64 bitest akarok rá tenni.

Játékra használom leginkább.


2013. júl. 15. 13:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Az ár nemszámít, mindkettő már megvan egy lemezen.
2013. júl. 15. 13:20
 2/5 anonim ***** válasza:

"de mindenkép 64 bitest akarok rá tenni. "

Minek? Mennyi a RAM-od?

Amúgy meg ennyire sok a fölös pénzed, hogy ultimate?...Minek?


Sima pró bőven elég, ha van minimum 4GB RAM-od, ha nincs, akkor elég a 32bit is.

2013. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Játékra mindkettő felesleges. Home Premium elég lesz
2013. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem a professional elég lesz. Az Ultimate kiadásban úgyis csak olyan újdonságok, változások vannak, amit te nem veszel észre játék közben
2013. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha azt modnom, hogy 1000 forintomba került, akkor is sokat mondok. Lent van 1 lemezen az összes verzió.

Ha már lent van az összes, akkor nem a leggagyibbat akarom feltenni, minimum a Pro.

Ezért gondolkodom rajta, mert igazából csak telepítésnél kell kiválasztanom hogy melyik legyen. Nagyobb dolgot nem kell érte tennem.

Amúgy 2giga ram + 1giga videokártya, és egy 4magos 3GHz-s processor

Szerintem nem lenne annyira gyenge. És bővíteni (+2giga ram) valószínüleg 2 éven belül biztosan kell, szóval jobban megéri a 64-es nekem.

Köszönöm szépen, hogy válaszoltatok.

2013. júl. 15. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!