Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen játékot volna érdemes...

Milyen játékot volna érdemes telepíteni az eléggé öregecske gépemre? (Pontos adatok alul. )

Figyelt kérdés

A PC-m nem egy mai darab, és szeretnék érdeklődni, milyen játékok mennének el rajta fennakadás nélkül, amik még élvezetesek is.

Win. XP op. rendszer

Proc.: AMD Athlon 1,9 GHz

Memória: 256 MB

Videókártya: GeForce 4MX

A merevlemez 200 gigás, de még a fele szabad.


Elsősorban horror játékok érdekelnének. Másodsorban lövöldözős, illetve versenyzősek.


Köszönöm a segítséget.



2013. júl. 16. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
slient hill 1-3, talán a 4. doom 3 ilyenek
2013. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mafia: élvezetes és jó a story. :)
2013. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld hüvelykujj. :)
2013. júl. 16. 21:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Halo combat Evolved, természetesen Need For Speed underground. a Silent Hill-ek is nagyon jók. még a Penumbra overture-t tudtam volna ajánlani ez viszont a GF4 szériával nem kompatibilis sajnos
2013. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jah meg a Half Life és a Red Faction.
2013. júl. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Resident Evil sorozat régebbi részei, System Shock 2, Alien vs Predator 2, Devil Inside, horrorbol eső blikke nnyi.

Lövöldözös: Medal of Honor Allied Assault és a Spearhead / Breakthrough kiegészitői, Call of Duty és az United Offensive kieg, Shogo, Red Faction, Return to Castle Wolfenstein,

Verseny: Toca Race Driver 1-2, Need for Speed ből a Porsche 2000, Hot Pursuit 2, Re-Volt,

2013. júl. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, időközben vettem egy FX 5-ös videokártyát, és azzal már a Call of Cthulhu is gond nélkül elmegy. Nagyon baró játék. :)))

Ezen kívül ezeket telepítettem:

- Far Cry

- Call of duty

- Toca Race Driver 2 (demo)


Asszem egyelőre ennyi bőven elég. :)


A jövőben még érdekelne a Scratchers Director's Cut is, szerintetek az elmenne a gépemen? Ja igen, és valaki ajánlotta a Penumbrát, ami szintén jónak tűnik, meg a Silent hill 3 is.

2013. júl. 18. 19:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom ki kéne próbálni . én végigjátszottam a Penumbra c sorozatot. ez inkább logikai FPS tehát rengeteg fejtörés szügséges hozzá de a hideg futkosott tőle a hátamon... egyszerűen fantasztikus :) jah és ráadás: Magyar szinkronos.


.A Call Of Chulthu-t még Xboxon játszottam bár túl sokáig nem jutottam benne de a tesztek alapján nagyon jó

2013. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!