Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csináltam egy videóklippet a...

Csináltam egy videóklippet a Windows Movie Maker nevű programmal. A barátnőmnek akartam elküldeni, de nem tudja megnézni, mert rossz formátumban van. Esetleg át tudom tenni olyan formátumba amit biztosan meg tud nyitni és ha igen hogy?

Figyelt kérdés
Köszönöm, köszönöm, ha segítetek:)!

2013. júl. 16. 21:51
 1/4 belapus ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak projektként van elmentve ( például .mswmm kiterjesztés )?
2013. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:

Szinte bizonyos, majdnem mindig az szokott lenni a baj.


Kérdező, végig kell csinálni minden lépést, beleértve a Film készítése (vagy hasonló nevű) fázist. Egészen odáig csak egy listát állít össze magának a program a felhasználandó fájlok helyéről, időtartamáról, a képváltásokról, stb. Ez a projektfájl, ami csak a te gépeden működhet, hiszen a barátnődén nyilván nincsenek ugyanazokon a helyeken ugyanazok a fájlok. Amikor kéred a film tényleges elkészítését, a program a projektfájlban lévő feljegyzések alapján összerakja majd a lejátszható videót, várhatólag .WMV kiterjesztéssel.

2013. júl. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 colonel48 ***** válasza:

egyetértek tabaki válaszával. Ha a WMW-ben csak rányomsz a filmkészítésre, a program felajánlja a mentést .wmw, vagy .mpeg kiterjesztésben (ez utóbbi kisebb terjedelmű).

Ha a WMW-ben megnyitod a filmkészítés ablakot, választhatsz a megjelenő felbontások között, utána lásd előző mondatot. Gondot okozhat a filmkészítéskor a terjedelem, ekkor próbáld meg alacsonyabb felbontással menteni. Ezt követően a FormatFactoryval való konvertáláskor lehet javítani a minőséget.

2013. júl. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A MovieMaker alapból wmw tipust csinál, ezt lehet a Youtube-ra is tölteni, tehát ha Youtube-os videot tud nézni, (nyilván), akkor csináld meg még egyszer, és a "lemezre mentés" opciónál nézd meg, hogy vannak-e kiterjesztési opciók.

Nem tudom, mert azt a részt sohasem néztem, mivel ott már nem volt semmi gondom.

2013. júl. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!