Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy telepítsek egy netről...

Hogy telepítsek egy netről letöltött op. Rendszert?

Figyelt kérdés

tehát most 2 db win 7 van a gépemen, egy 32 és egy 64 bit-es

én a 32 biteset szeretném letörölni (ez később került a gépre és nem használom)

viszont a 64 biteset is újra szeretném telepíteni

gondoltam arra, h leformatálom az egészet és simán csak felrakom a 64 biteset...de


letöltöttem egy kedvelt megosztóról egy olyat, ami tartalmazza a win 7 minden formáját (ultimate, professonal, home p., enterprise), de nem tudom hogyan kell telepíteni, mert eddig mindig csak telepítő cd-ről telepítgettem az op.rendszereket és ezt hiába írom ki cd-re, arról nem bootol, hanem miután bekapcsol a gép, onnan tudom elindítani az .exe fájl (futtatni)

tudtok nekem ebben segíteni?


2013. júl. 17. 23:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

ja és még annyi, h mikor futtatom a fájl-t a gépen hibaüzenet jelentkezik

esetleg előtte formatálnom kellene? azt hogyan?

2013. júl. 17. 23:03
 2/11 anonim ***** válasza:
csak bootolhatóról telepíts windowst, másfélét ne használj
2013. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az ISO-t lemezképként kell kiírnod.
2013. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen win7-em van, ami tartalmazza ezeket. Nekem úgy sikerült, hogy kiírtam dvd-re, átállítottam boot menüben, hogy először legyen a CD/DVD, utána a HDD, harmadik meg a floppy, de azt ki is kapcsolhatod akár. Ha kész, tedd be a lemezt, indítsd újra a gépet, amikor kiírja, hogy "press any key to boot cd/dvd" (vagy valami hasonlót), akkor nyomsz valamit, és megy is. Telepítés közben ha újraindul a géped, ne nyomj semmit, amikor ezt kiírja, mert akkor előröl megy az egész. Ez magától tovább fog menni, és folytatja a telepítést.
2013. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
+ le se kell törölnöd az előző windowst, mert meg fogod találni a C meghajtón "Windows.old" néven (legalább is nekem így volt). Onnan még le tudod menteni ami kell, de javaslom, h töröld le minél előbb azt, ha ott van, mert nagy helyet foglal.
2013. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen, én is azt csináltam, h kiírtam és arról bootoltam, de nem indult el, hanem simán bejött a telepített windows, ahogy szokott, pedig nem rontottam el, mert nem először telepítenék újra cd-ről...
2013. júl. 17. 23:14
 7/11 anonim ***** válasza:
pendrive ról.
2013. júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

biztos, h a cd/dvd-t állítottad 1.-nek a boot menüben?

hogyan írtad ki a win7-et? milyen formátumban?

2013. júl. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

igen, elsőnek állítottam be

kiírtam először csak simán neroval, de úgy nem volt jó

aztán magától a gép felajánlott egy írót és így lemezképfájlból exe lett

ahogy bootolna szegény egy pillanatra megjelenik az a szöveg angolul h nyomjon meg egy gombot stb (ahogy te is írtad) de lehetetlenség annyi idő alatt megnyomni és utána meg egyszerre bejön a telepített win7

2013. júl. 17. 23:20
 10/11 anonim ***** válasza:
próbáld ki azt, h nyomogatod pl. a lefele nyilat, mint az őrült, hátha pont elkapod amikor megjelenik. már én is csináltam ilyet, azért javaslom :DD
2013. júl. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!