Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ti már voltatok így?

Ti már voltatok így?

Figyelt kérdés
Ma töltöttem le a Windows Live Movie Maker 2.6-ot, és azt akarom kérdezni hogy hogyan kell szöveget írni vele? Segítséég!!

2013. júl. 19. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, voltam már így. Letöltöttem egy programot és nem tudtam használni. Hjajj, ismerem az érzést, szörnyű. De nekem az segített ezen a szörnyű depin túljutni, hogy végigkattintgattam a menüket, az eszköztárakat, és ráleltem arra, amit egy pillantásból nem láttam! :) Próbáld meg te is! :)


Gyanítom egyébként, hogy Text-et kell keresni, valami Insert környékén.

2013. júl. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Deeeeeeeee, te iis eezt a programot töltötted le? :)
2013. júl. 19. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, ironizáltam. Picit utalva arra, hogy (1) nem jól összegezted a kérdésed, (2) ha végigpróbálnád a program lehetőségeit, akkor megtalálnád a szöveg beszúrását. Ha meg végigpróbáltad és nincs ilyen, akkor keress egy másik programot, van még más videószerkesztő is, például AVS Video Editor, ezt szokták ajánlani itt a GYK-n.
2013. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké... kösz
2013. júl. 20. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!