Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Konvertáló progi fájlméret...

Konvertáló progi fájlméret csökkentés érdekében?

Figyelt kérdés

Rendelkezem 3-4 darabból álló, hatalmas méretű (1-4 Gbyte)tömörítetlen videofájlokkal, amiket a FRAPS segítségével rögzítettem a képernyőről. Ezeket szeretném tömöríteni, h kevesebb helyet foglaljanak. Valami olyan konvertáló program kellene, ami össze is fűzi a fájljaimat, tehát az össztartozó fájlok egy fájlba kerülnének. Ha lehet, küldjetek is linket, ahonnan biztonságosan le tudom tölteni és lehetőleg NE trial version legyen. Ha minden kötél szakad, a program neve is elég, utána rákeresek az ncore-n, ott hátha fenn van. :)


Win7 ultimate 64 bitem van ha ez számít.



2013. júl. 21. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezzel a programmal megoldható az összefűzés, és meglepően gyorsan konvertál. Camtasia Studio 8.

http://www.youtube.com/watch?v=sbvD8ndwrLg

ha végképp nem találod, írj privátot ! Megoldjuk.

2013. júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. júl. 21. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!