Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el a Sims 3?

Miért nem indul el a Sims 3?

Figyelt kérdés
NEM letöltött, hanem megvett verzió.De azt írja ki, hogy Nincs a meghajtóban lemez. Nem indul el sehogy...Van erre megoldás?

2013. júl. 21. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Gép újraindítása után is jelentkezik? Legfrissebb verzió? Milyen Windows?
2013. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen utána is. Hát néztem indítópanelen és az volt beállítva hogy automatikusan frissüljön...Windows 7
2013. júl. 21. 19:35
 3/7 anonim válasza:

Na most tudok talán a problémádra egy megoldást de nem 100%-os.

Menj a C meghatóra, azon belül program files-Electronic Arts-Sims 3-game-bin-TS3W. Ha a TS3W-re rámész elindul elvileg. Mondjuk én ezt akkor használtam mikor nem akart elindulni az indítópanel de szerintem jó a te problémádra is :)

2013. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Bocsi elírtam * C meghajtó :)
2013. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy ezt a mappát a D meghajton találtam és a bin mappában nem volt hogy TS3W hanem sima TS3 volt a Game mappában.Erre rámentem de ígyis azt írta hogy nincs bent lemez :/
2013. júl. 24. 10:39
 6/7 tomiska válasza:
A Demon Tolls-ba rakd be a Lemezképfáljt ha akkor sem indul el crackeld be!!
2013. okt. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tomiska válasza:
Tedd be a lemezt a DVD meghajtóba.
2013. okt. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!