Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Prince of Persia Sands of...

Prince of Persia Sands of Time mér nem működik a magyarítás?

Figyelt kérdés
.:i2k:. verzióját töltöm le, rátelepítem a mappára ahogy kéri, d emégse semmi :( Lelehet tölteni valamilyen másik magyarítást?
2013. júl. 24. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, lehet, mutatok Java stílusú pszeudó programot rá, az implementációt rád bízom. :)


<code>

GoogleKeresés s = new GoogleKeresés("prince of persia sands of time magyarítás");

for (GoogleTalálat r : s.getTalálatok()) {

URL u = megkeresniALetöltöLinketAzOldalon(r.getTalálatURL());

if (null != u) {

letölteni(u);

boolean jóe = kipróbálni();

if (jóe) {

örülni();

break;

}

}

}

</code>

2013. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de gőzöm sincs mi ez :(
2013. júl. 24. 16:05
 3/7 anonim ***** válasza:
A magyarítás csak a menüt magyarítja (de ezt írja is a Magyarítások Portál), feliratot nem rak a játékba. Magyarán nem volt mit magyarítani a menün kívül. De nem olyan bonyolultak a párbeszédek, hogy alapszintű angoltudással ne értenéd meg :)
2013. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

(Az első válaszoló csak egy laza infós poént dobott, utalván arra, hogy:

1. Google a barátod

2. Magad uram, ha szolgád nincs.)

2013. júl. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs egy TELJESEN modern, magyar szinkronos verzió? Mer már hallottam róla csak sehol nem találom.
2013. júl. 24. 17:52
 6/7 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, igazából nem is a Google-lel való barátsága elmélyítése céljából írtam amit írtam, hanem azért, mert a kérdést a Programozás kategóriában tette fel.
2013. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csori96 ***** válasza:

.:i2k:. korábban (2008. november 24. - 15:16) ezt írta:


"Ha kicsit is olvasgatnál a sok kattintgatás helyett - a magyarítás telepítőjében is le van írva! -, tudnád, hogy az akkori technikai problémák miatt a játékhoz nem készülhetett mindenre kiterjedő magyarítás. Csak a kezelő menü volt fordítható. Hogy értsd: a menürendszer.


A játékban amúgy sincsenek feliratozva a dialógusok, videók, és csak az oktató pályának is betudható ostrom alatt jelennek meg hosszabb oktató szövegek [Pár mondat az egész - emlékeim szerint]."

2013. júl. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!