Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Minecraft plugint, hogyan...

Minecraft plugint, hogyan kell megcsinálni, hogy magyar nyelvű legyen? [Bővebb lent]

Figyelt kérdés

A .jar -ban van magyar nyelv is, próbáltam, hogy átírom a config.yml-t arra, hogy az a alap nyelv magyar legyen, de ha módosítom a .jar-t akkor fel sem telepíti a plugint a szerver.


Próbáltam úgy is, hogy miután felrakta a szerver, utána az angol nyelvű fájlt leszedtem, és lefordítottam magyarra, majd felülírtam a szerveren lévő angol nyelvűt vele, de ugyan úgy átírja a szöveget angolra...


Mit csinálok rosszul?


(Amúgy a plugin neve: AuthMe, de nem csak ezt szeretném magyarítani!)


Segítségeket előre is köszönöm!



2013. ápr. 7. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
ha megtalálod magyarul ugy toltsd le de ha nem sajna nem lehet én a szeromnal is angolok a pluginok
2013. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
És te okos az alapbol magyar pluginokat is magyarosította valaki.. Maga a jar magyarosítható ha kiveszed a .class filet átírod a kiterjesztést .java-ra és eclipsevel szerkeszted majd vissza .classra és felulirod az eredetit.. Ennyi angol pluginos 11 éves akinek apuci meg anyuci szulinapra adott szervert -.-"
2013. máj. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jólvan látom értelmes vagy 14 vagyok so shut up
2013. jún. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!