Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A VLC Media Playerben hogyan...

Qaxqaxqax kérdése:

A VLC Media Playerben hogyan állítsam be hogy az ékezetes karakterek helyén ne ékezet jelenjen meg?

Figyelt kérdés

Már mindent megcsináltam...

-A program nyelve: Magyar

-A felíratok előnyben részesített nyelve: Magyar

-Alapértelmezett kódolás: Univerzális(UTF-8)

-Notepad++ban átállítottam az srt fájl kódolását UTF-8ra

-Próbáltam az srt formátum helyett sub formátumot használni (csak simán átírtam).


Szerintem már mindent próbáltam x.x Tudna valaki segíteni ebben? Előre is köszi



2013. júl. 27. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha simán átírod a felirat kiterjesztését, még nem lesz sub :) Ez minden feliratnál így van, vagy csak bizonyosaknál? Nekem volt hasonló gondom, végül az oldotta meg, hogy feliratszerkesztővel (Subtitle Workshop) kellett átkódolnom és úgy elmentenem.
2013. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Próbáld meg a feliratot SubTitleWorkshop nevezetű programmal átalakitani (egyáltalán megnyitja-e a subtitle workshop a feliratot) és úgy próbáld. (Az átnevezés nem változtatta meg a formátumot, a fájl "belülről" ugyanaz mardt.)


Sok sikert.

Üdv.

2013. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Máshogy de megoldottam azért köszi a válaszokat(: Kaptok egy 100%ot:D
2013. júl. 27. 20:56
 4/4 anonim ***** válasza:
És miért nem írod le a megoldást? Nehogy más is megtudja, aki találkozik a problémával?
2020. márc. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!