Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes Win8-at tenni a gépemre?

Érdemes Win8-at tenni a gépemre?

Figyelt kérdés

Eddig w7 volt rajta, de már újra kéne telepíteni.

W8-at rakjak, vagy maradjon a 7?

A 8 kevesebbet eszik a 7-nél?

És a 8-on elfut az eurotruck simulator 2, meg egyéb progik amik a hetessen futottak????

A Gép:


Lenovo IdeaPad G575

Amd e-450

500 gb hdd

4gb 1066mhz ram

nagyjából ennyi


2013. júl. 29. 13:59
 1/9 P.O.C. ***** válasza:
Kevesebbet eszik, viszont nem megy minden szoftver ami 7 alatt ment.
2013. júl. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 halalfalo ***** válasza:
Az újabb verziók mindig többet esznek a réginél. Szerintem elvinné a Windws 8-at de attól függ mire használod. A legtöbb program elfut rajta. És az eurotruck simulator 2 is fut rajta. Ez inkább a te döntésed szerintem, de azért azt vedd figyelembe, hogy a win 8 32 bites verziója 1 GB RAM-ot eszik, a 64 bites pedig 2-t... Ha 2 elmegy az oprendszerre, már csak kettő marad játékra. De a win7 és 8 között nincs olyan nagy különbség mint pl az xp és win 7 között.
2013. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ETS2 elmegy rajta????????????????????????????????????????,
2013. júl. 29. 14:12
 4/9 A kérdező kommentje:
És a sony vegas meg a photoshop cs6 meg az archicad 16 meg az offisz 2010 meg az utorrent meg legfőképp a simraceway, meg a eset meg a advanced systemcare meg aaaaaaaaaaaaaaaa..... őőőőőőőő..... kb ennyi
2013. júl. 29. 14:16
 5/9 A kérdező kommentje:

a ramot én leszarom bitang magasról az ets2 meg úgyis egy olyan fél gigát eszik.

Videót vágnék, meg a simraceway-al meg az ets-el jáccanék.

Meg fotosoppolnék is kicsit... :D

2013. júl. 29. 14:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Kevesebbet eszik mint a win 7. Hülyeség, hogy az új mindig többet eszik mint a régi. Win 8 esetében multi platformra gyártották ez miatt kevesebb a fogyasztása alapjáraton 64 bites 700 mb-ramot húz minden alapvető driverrel és egyéb szolgáltatásokkal. Vegas 12 pro, After effects cs6, ps cs6 mindet használom probléma nélkül működik. Win 98 játékok is elmennek rajta kompabilitis módon állítasz rajta illetve van külön update is win 8, hogy nagyon régi játékok is fussanak.
2013. júl. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amit elfelejtettem leírni hihetetlen gyors és stabil a rendszer közel a boot időtől 10 mp belül már netezek fagyás nélkül. Szerintem tökéletes lett a win 8 csak ajánlani tudom. Multi platformra azt értettem tabletek és surface táblákra is tervezték egyben illetve érintőképernyős z tech monitor gépekre + xbox one is ezt a rendszert fogja megkapni ezért nagyon jól optimalizálták minden felhasználó számára.
2013. júl. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 halalfalo ***** válasza:
A win 8-at tényleg eltalálták, de részben igaz, hogy az új verzió többet eszik. Kövesd végig win 95-től a Win 8-ig, ha nem hiszed. A win 7 és Win 8 rendszerigénye a Microsoft oldalára kiírt adatok szerint ugyanannyi.
2013. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
maradj a 7-nél, mert a win8 egy összekapkodott valami
2013. aug. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!