Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok segítenni ( többi...

Tudnátok segítenni ( többi lent )?

Figyelt kérdés

Szvall szeretnék egy állando metin 2 -es szervert készíteni

Lehetőleg ingyen online szerver bérlése nélkül egy router segítségével ....

A routerem tp-linl tl-wr 1043



#internet #ingyen #router #Metin2 #inline szerverbérlés nélkül
2013. aug. 9. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahhoz kéne egy szervergép, ha van routered abból még nem nagyon lesz szerver.... Nem értek hozzá, de ennyit tudok, s hány fős szervert akarsz csinálni? 2-3?
2013. aug. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 OneHitGoHome ***** válasza:
Szerverfilekről nem is beszélve ha találsz is működőt akkor meg nem mindig fog indulni,ezért kell normális szerverfile 1 5évvel ez előtt be lehetett szerezni oldalakról de most már a legtöbb elavult ezért kell inkább (úgymond bérelni vagy megvásárolni a jogokat) de ha nem szeretnél pénz belel ölni akkor még a hajad is kihullik,+magyarosítás ha magyar szervert szeretnél,akkor mappok berakása,amúgy ha 0-24be szeretnéd futtatni van szervergép 200k(200.000)+ forintért:)ahhoz komolyabb net kell és a szervergépet hűteni is kell ha csak házi szervert szeretnél az max 5fős ami egy rendes gépen lagg mentesen elfut.ezekhez nagy hozzáértés szükséges nem akarok személyeskedni de én 13évesen elhatároztam kb. 1hónapja hogy szerverem lesz,háát meg is lett örültem az 5főnek.:) majd később ha meg tudom teremteni a szervernek a körülményeket:D
2013. aug. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!