Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért Áll le, vagy fagy meg a...

Miért Áll le, vagy fagy meg a Firefox és más egyéb böngésző program?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lenne egy olyan problémám, hogy Firefox ot használok, viszont sokszor történik hogy megfagy, illetve Leáll, kiirja hogy bővitmények leállitása vagy folytatás azt hiszem, Észre vettem hogy álltalába a Facebook fagy meg, vagy ha fut a facebook akkor más oldalak is lassuak, megfagy, nem lehet görgetni. És ezt nem csak a Firefox csinálja hanem a Chrome, és az Exp is. Mielőtt sok okostojás hülyeségeket irkálna be hogy formázzam a gépet stb. Elmondom hogy Most lett ujra téve rá a win, nem egy gyenge gép, szóval dupla magso 8 gb ram stb.. legujjab játékokat elviszi.Szerintem valami hiányzik a gépröl valami program, vagy valami bezavar. nem tudom mit tegyek, Friss win szóval nem akarom formázni megint, a problémát akarom orvosolni.
2013. aug. 15. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Én valami lejátszóra vagy bővítményre tippelnék. Talán vírusirtó. Tedd fel ezeket a lejátszókat, hátha a régi változatuk fagy le, ami már ki van javítva:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt a flash csinálja.

Lehet akármi erős géped,a flash megfogja.. Az ha lefagy kérdezi meg tőled,hogy leállítod vagy megvárod míg befejezi a működését.Nem kattintasz egyikre se,akkor is előbb utóbb abba hagyja.Sajnos ilyen a flash,ez miatt fagy le aztán az FF is.

2013. aug. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval mit tegyek hogy jólegyen? Telepítsem fel azt amit az első kommentelő belinkelt "flash playert-t?" és meg is van oldva?
2013. aug. 16. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Flash fagyás ellen semmit nem tudsz jó formán tenni.
2013. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Most ezt irja ki a Mozilla

"Az oldalon a parancsfájl dolgozik, illetve nem válaszol. Megállíthatja most a parancsfájlt, vagy folytathatja, hátha befejezi a működését.


Parancsfájl: [link] Folytatás, Leállítás

2013. aug. 16. 13:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a flash...
2013. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De,itt kérdez rá mi megoldás lehet(hátha..):

[link]

2013. aug. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!