Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tehetek ez ügyben?

Nokia 4ever kérdése:

Mit tehetek ez ügyben?

Figyelt kérdés

A problémám az lenne hogy nCore-ról letöltöttem a Call Of Duty Black Ops II 2DVD9-et hiába akarnám telepíteni az ott megadottak alapján egyszerűen a disk 2 ről nem másolja át a fájlokat és hiába nyomok a kihagyás gombra a következő fájl nál is ezt írja a segítséget előre is köszi!

KÉP: [link]


2013. aug. 17. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:

"A kép nem található !"

Daemon tools -al próbálod telepíteni, és amikor telepítésnél kéri a 2. lemezt akkor nem megy tovább , Jól értem ?

2013. aug. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen daemon tools al telepíteném 2 cd t berakom és tovább és ezt írja mit tudok ezzel csinálni?
2013. aug. 17. 09:00
 3/10 A kérdező kommentje:
illetve itt a kép [link]
2013. aug. 17. 09:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Csak találgatok. Ugyan abba a meghajtóba rakod a 2 . lemezt amelyikben az elsőt ?

én úgy szoktam a 2 lemezes játékokat feltenni, hogy ugyebár elkezdem az 1., és amikor kéri a 2. akkor megnyomom a windows billentyűt, így láthatóvá válik a tálca, és a tálcán lévő DT. megnyitom, majd ugyan abba a betűjelű meghajtóba betallózom a 2 lemezt, és a telepítés folytatódik.

Ha ez sem vezet megoldásra, akkor olvasd az nCore-n a hozzászólásokat, illetve érdeklődj ott a telepítés menetéről!

2013. aug. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most hogy látom a képet , nem az a baj hogy a C re kéne telepíteni? vannak játékok amelyeket csak oda lehet, illetve érdemes felrakni. Ahogy látom , te a D re szeretnéd.
2013. aug. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Természetesen ugyan abba a meghajtóba tettem és ugyna úgy csináltam mint amint nCore on írtak de semmi egyszerűen nem megy és másnál ezt a hibát nem láttam csak nálam a hozzá szólások közt sincs ilyen jellegű szóval akkor 14giga szemetet töltöttem de amúgy érdekes mert csak nálam nem jó amúgy köszi a választ
2013. aug. 17. 09:11
 7/10 A kérdező kommentje:
nem tudom lehet akkor megpróbálom oda is
2013. aug. 17. 09:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálad minden telepítésnél piros színű a telepítést jelző sáv ? Vagy csak ennél a játéknál ? Gyanús. . .
2013. aug. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak ennél a játéknál de csak akkor ha ezt a hiba üzenetet kapom úgy alapból zöld
2013. aug. 17. 09:22
 10/10 A kérdező kommentje:
most próbáltam telepíteni a c re de semmi ugyan az a hiba
2013. aug. 17. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!