Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen egyszerű képszerkesztőt...

Milyen egyszerű képszerkesztőt ajánlanátok nekem PC-re?

Figyelt kérdés
Olyan keresnék amivel egyszerűen lehet, jó effekteket/színeket rárakni képekre. Mint például amit a PowerCam-mal lehet rakni bele, ha telefonnal csinálnom a képet, vagy mint a Pics_Art... De PC-re kellenének, tudtok valami jót?
2013. aug. 21. 20:29
 1/6 anonim válasza:
Photoshop CS6. Nekem ez jött be a legjobban.
2013. aug. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tabaki ***** válasza:

Persze, a Photoshop a világ legegyszerűbb és legolcsóbb programja. Ha mégis érdekelne egyéb is, a szokásos ajánlataim:

[link]

A Paint.NET meg az Artweaver Free még nincs a listámon, de nem rosszak:

[link]

[link]

2013. aug. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Chh. nem nehéz csak azoknak akiknek nincs kitartása. Jah és ha tudnád 21. évszázadban élünk ahol már a program kiadta másnapján vannak crac*kek a programokhoz na pont a ps hez nem lenne..
2013. aug. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tabaki ***** válasza:

"21. évszázadban"

Legyen neked ez a haladás. Nem mondom, hogy nem lehet lopni, csak azt, hogy ilyesmire fölösleges. Igaz, van, akinek a legapróbb marhasághoz is csúcsprogram kell, de hátha Kérdező talpraesettebb.

2013. aug. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És a Photoshop-ban pontosan hogy lehet? Mert eddig csak a görbékkel szórakoztam, de azzal sem tudtam olyan jó színeket csinálni, mint az előzőekkel..
2013. aug. 29. 12:25
 6/6 tabaki ***** válasza:

(Tehát mégse...)


Nem tudom, nem használok fizetős programokat... Azért nem ártana bemutatnod, hogy mégis mire gondolsz. Így első hallásra próbáld megváltoztatgatni az ecsetmódot, és azzal maszatolj. Vagy a rétegmódokkal játsszál.

2013. aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!