Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom feltelepíteni...

Miért nem tudom feltelepíteni a Windowst?

Figyelt kérdés

A probléma a következő: bootolás után leformáztam a partíciót, ahol eddig is volt a windows és mikor kiválasztom ezt a partíciót, hogy erre telepítse fel a windows-t azt írja hogy "Nem sikerült sem új rendszerpartíciót létrehozni sem meglévőt találni".

Ezután kipróbáltam, hogy töröltem ezt a partíciót, és a nem partícionált területből létrehoztam újra a partíciót. Így is ugyanazt írja ki. Mi lehet a megoldás? Ja és fontos lenne, hogy ami a másik két meghajtón vannak fájlok azok maradjanak is ott. Tehát a többi partíciót nem szeretném leformázni. A válaszokat előre is köszönöm.



2013. aug. 23. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy linux-szal törölni a kívánt partíciót, pl írj ki egy Ubuntu-t. Ezek kicsit okosabbak, mint a Win, valszeg elbánnak vele, utána mehet a telepítés.
2013. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alaja válasza:
Ugyan ez a probléma nekem is, pendriveról telepítve egyszer sikerült telepíteni Windows7 mellé külön meghajtóra (itt a win 8 készített egy választási lehetőséget, hogy win7-et vagy win8-at indítsak), pár hét múlva újra akartam telepíteni de akkor már nekem is ugyanazt a hibát írta: "Nem sikerült sem új rendszerpartíciót létrehozni sem meglévőt találni" Nagyon furcsa pedig formázni is tudja meg létrehozni is a partíciót, de a következő lépésben meg nem látja. Ez a jelenség annak a programnak lehet a hibája amivel a windows 8.1-et felraktam a pendrivera bootolhatóként.
2015. febr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!