Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja az utóbbi...

Miért csinálja az utóbbi időben a Firefoxom, hogy nem működik mindig a Másolás parancs benne - sem egérrel, sem CTRL+C-vel?

Figyelt kérdés
Chrome meg egyéb más böngészőknél nem csinálja. Ellenőrzésképp felraktam egy vágólap-megjelenítő programot. Az világosan mutatja, hogy a kijelölt szöveg már a vágólapra sem kerül át.

2013. aug. 24. 11:21
 1/3 csacsi2 ***** válasza:
Csak annyit mondhatok nálam rendesen működik minden, telepítsd újra a firefoxot, vagy állítsd alap beállításokra.
2013. aug. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze ez egy kézenfekvő lépés. De attól még érdekel, miért van is az, hogy hol produkálja a hibát, hol meg nem.
2013. aug. 28. 07:52
 3/3 csacsi2 ***** válasza:

értem, én is ilyen kiváncsi tipus vagyok, de ennyiből nem igazán lehet kiindulni csak próbálkozni. Első sorban a bővítmények , kiegészítők okozhatják esetleg valamelyik biztonsági beállítása tehát csak tipp.:

Java beállításaiban a biztonsági szintet vedd lejjebb.

[link]

Lehet egyes oldalak nem engedik, vagy a vírusírtó/tűzfal beállításai. Noscript és egyéb kiegészítők is blokkolhatják.

Másik tipp.: Írd a címsorba: about:config. Szűrésbe clipboard és nézd meg hogy mi van tiltva (false) állítsd át true -ra.

[link]

Szűrésbe írd: signed.applets.codebase_principal_support

Állítsd át true -ra (ha nem jön be állítsd vissza) Érdemes beállítások után újraindítani a böngészőt!

Sok sikert!

2013. aug. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!