Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki? Ma kaptam egy Asus...

*ZsUzSa_ kérdése:

Valaki? Ma kaptam egy Asus laptopot amin alapból van Internet Explorer de én a Mozillát szeretem így azt akarom letölteni magyarul de Windows 8-hoz kellene.

Figyelt kérdés
Esetleg valaki tudna linkelni egy oldalt ahonnan le tudom tölteni a Mozillát ingyen, magyarul és jó a 8-hoz? Már keresgéltem de annyira nem értek hozzá és nem akarok rosszat letölteni ami nem megbízható és biztonságos.....

2013. aug. 24. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 soccerway ***** válasza:

windows 8 eleven nem túl biztonságos szóval a böngésző már olyan mindegy :)

[link]

2013. aug. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ezek magyarok? nem túl biztonságos? :O remek :/ kérdeztem az eladót és azt mondta, hogy a legtöbb laptopon már nincs windows 7 csak 8 :S
2013. aug. 24. 19:35
 4/6 csacsi2 ***** válasza:

Nem a böngésző adja a biztonságot ezzel egyetértek. win7 -nek jó a tűzfala akkor a Win8-nak miért nem?! Bár én nem bízom a MS tűzfalban (termékekben) ezért javaslom szerezz be másikat (más gyártó).

Magyar FF oldal.: [link]

lényeg hogy windows-ra töltsd le, azon belül mindegy milyen.....

2013. aug. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#2:

Nem biztonságos a W8? Január óta van fent a gépemen azóta egy kékhalálom volt. Netezni meg ésszel kell, nem mindenféle linkre csak kattogtatni. Szerintem a W8 Defendere megfelelő védelem a gép számára ésszel való netezéshez.


Kérdezőnek:

Bármelyik Firefox jó amit windows-ra adtak ki, de célszerű a legújabbat használni. Innét letöltheted:


[link]

2013. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jól mondja az utolsó 4 biztonság azon mullik hogy virust ne szerez a gépedre. amit linkelt mozillát nekem is azvan windows 8 on az a legfrisebb.
2013. szept. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!