Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az az xfast usb, xfast...

Mi az az xfast usb, xfast lan, xfast ram?

Figyelt kérdés
most vettem egy asrock alaplapot de nem tudom ezek mire jók

2013. aug. 24. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:

usb ez erre


A ASRock XFast USB technológia újradefiniálja a nagy teljesítményű számítástechnika fogalmát. Az ASRock több száz mérnök kemény munkáját szentelte arra, hogy azonnali sebességnövekedést érjen el – az XFast USB technológia azonnal növeli a teljesítményt, hogy a lehető legtöbbet nyerje. Újra bebizonyítva úttörő szerepünket a számítástechnika iparában, a ASRock XFast USB sorozatú alaplapokon integrálva található meg a legújabb XFast USB technológia, ami a világ leggyorsabb USB adatátviteli sebességét nyújtja.


Ahogy az az alábbi ábrán is tisztán látható, az ASRock XFast USB technológia akár 5X-kal is megnöveli az USB 3.0 teljesítményét.


Az ASRock mindig igyekszik innovatív termékeket nyújtani, hogy páratlan teljesítményt hozzon a világra! A legújabb XFast USB technológiát sikeresen vetettük be az ASRock alaplapokon. Szóval, PC fanatikusok, mire vártok? Gyorsan töltsétek le a legfrissebb illesztőprogramot!

2013. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
közben már megtaláltam bocsi előbb keresnem kellet volna
2013. aug. 24. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!